gra Jednoręki bandyta.pl

Strona Główna
Czytasz wiadomości wyszukane dla słów: gra Jednoręki bandyta.pl
 
Temat: Hazard....
Ja nigdy nie mialam zaciecia hazardzisty i wcale mnie nie ciagnie do takich rozrywek. Wiem jakie to niesie z soba zagrozenia i sadze, ze nie warto sie w to pakowac.
Raz gralam w jednorekiego bandyte i wygralam 70zl (lol?). Wystarczy


Temat: Jednoręcy bandyci naginają prawo, budżet traci miliony!
http://wiadomosci.wp.pl/kat,1347,title, ... caid=178b2

Najmłodszy hazardzista, który trafił do jednego z warszawskich terapeutów, miał... 7 lat. Aby zdobyć pieniądze na grę na automatach, nastolatki okradają rodziców albo pożyczają od niewiele starszych lichwiarzy, którzy potem w brutalny sposób egzekwują zwrot powiększonej o odsetki sumy - podaje "Dziennik".

Gazeta opisuje przypadek uczennicy gimnazjum, która regularnie odwiedzała punkt z automatami tuż przy szkole. Najpierw dziewczynka wychodziła grać na każdej dłuższej przerwie, potem zaczęła opuszczać lekcje. Takie historie można mnożyć, bo - jak mówią specjaliści - dzieci uprawiających hazard jest w Polsce z roku na rok coraz więcej.

Sprzyja temu choćby to, że tylko w ciągu dwóch ostatnich lat liczba automatów o niskich wygranych, czyli popularnych jednorękich bandytów, wzrosła aż dwukrotnie. Wiele punktów gier znajduje się na osiedlach i w sąsiedztwie szkół - pisze "Dziennik".
Choć według polskiego prawa osoby poniżej 18. roku życia mają zakaz wstępu do takich miejsc, dorośli nie zwracają uwagi na grające na automatach dzieci. Policjanci podkreślają, że każdy przypadek uprawiania hazardu przez nieletnich powinien być natychmiast zgłaszany. A policjanci mają obowiązek się nim zająć.

Temat: Jednoręcy bandyci naginają prawo, budżet traci miliony!
Tylko w 2008 r. Polacy wrzucili do automatów o niskich wygranych (AoNW) około 8,5 mld zł - wylicza "Puls Biznesu". To połowa wszystkich wydatków na hazard i więcej niż wartość rodzimego rynku wódki. Jeszcze dwa lata temu było 22 tys. AoNW, dziś jest prawie dwa razy więcej.

Taki boom jest możliwy, bo operatorzy AoNW płacą niskie podatki w wysokości 180 euro miesięcznie za maszynę i wykorzystują luki w prawie, stworzone i tolerowane przez resort finansów.

Z szacunków "Pulsu Biznesu" wynika, że w 2008 r. właściciele AoNW zapłacili tylko 300 mln zł podatku od gier. Na prawie wszystkich AoNW można grać za wielokrotnie wyższe stawki i wygrać wielokrotnie więcej, niż wynika z ustawy, co zwiększa dochodowość właścicieli automatów.

Automaty w dobrych lokalizacjach dają miesięcznie i do 30 tys. zł. Ich właściciele płacą podatek od gier na poziomie 2,5%. Budżet traci miliony - podsumowuje "Puls Biznesu".

http://podatki.wp.pl/kat,8791,title,Jednorecy-bandyci-naginaja-prawo-budzet-traci-miliony,wid,10760939,wiadomosc.html?ticaid=1759bTemat: OGLĄDAJ TVN- WTOREK - 28 kwietnia - 19:50 !!!
Jednoręcy bandyci poza kontrolą

Puls Biznesu, pb.pl,28.04.2009 07:59

Za jedną z największych na rynku automatów do gier spółką Fortuna stoi osoba oskarżona o kierowanie zorganizowaną grupą przestępczą, pisze "Gazeta Wyborcza".

Chodzi o Sławomira J. którego prokuratura białostocka oskarżyła o kierowanie zorganizowaną grupą przestępczą i korumpowanie lokalnych polityków w Ostródzie.

Z aktu oskarżenia wynika, że m.in. jego "żołnierze" mieli wymuszać groźbami na innych przedsiębiorcach instalacje swoich automatów. Sławomir J. miał też namówić biegłego Mariusza D. do zalegalizowania partii ściągniętych z Czech automatów. Naoczny świadek zeznał, że biegły oglądał tylko jeden automat z partii.

Eksperci z Politechniki Wrocławskiej, którzy na zlecenie prokuratury badali maszyny, potwierdzili, że nie spełniały one wymogów dla urządzeń o tzw. niskich stawkach - wygranych do 15 euro (płaci się od nich niski podatek).

Fortuna działa w Polsce od 1997 r. Jest liderem na rynku automatów do gier o niskich wygranych. Ma 4 tys. punktów z automatami. (PAP)

Więcej na http://www.gazeta.pl

http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/ ... trola.html

jak wyborcza się wzięła, za Firmę, to strach się bać.......Michnik nie takie rzeczy obalałTemat: 1
NAJCIEMNIEJ POD LATARNIĄ? ;-)))

Mali Bracia odstawiaja jedynych sprawiedliwych i wzywajĄ do rozwiązania Sejmu, soląc głodne kawałki o aferze z automatami do gry, a tymczasem w ogródku Małego Brata *Prezydenta* kwitną takie oto kwiatki:

***

Lewy hazard.

Nielegalne automaty do gry są w centrum Warszawy

Cała Polska żyje bulwersującą sprawą ustawy hazardowej, w Sejmie pachnie przesileniem, tymczasem nielegalne automaty do gry stoją w centrum Warszawy. ŻW odkryło jedną z jaskiń hazardu. Salon gier telewizyjnych, w którym odnaleźliśmy automaty, znajduje się niedaleko zejścia na perony, tuż obok dworcowego komisariatu policji. Istnieje od wielu lat. (...) Jednorękich bandytów nie widać od razu. Kilkanaście jest schowanych w zaciemnionym zakamarku na lewo od wejścia. Jak rozpoznaliśmy, że akurat te automaty są nielegalne? Pierwszych podejrzeń nabraliśmy po przeczytaniu umieszczonych na nich naklejek z napisami, iż są to automaty do gier... zręcznościowych, a żetony do nich można kupić w kasie. I nie wypłacają żadnych nagród pieniężnych. Ale obok widniała druga naklejka - tym razem z napisem: 5 złotych. Automat bez problemu przyjął wyasygnowaną przez nas piątkę. Pewności nabraliśmy po krótkiej rozmowie z kasjerem, który poinformował nas, iż nie sprzedaje żetonów do "jednorękich bandytów". - Jak chcesz zagrać, to wrzuć monety - usłyszał reporter ŻW. Dodatkowo okazało się, iż mimo zapewnień, że są to automaty przeznaczone wyłącznie do rozrywki, to jednak można na nich wygrać sporą sumę. A odbiera się ją u kasjera spod lady.(...)

_ _ Całość VIDE http://www.zw.com.pl
_________________
GrubyTemat: CBŚ zabezpiecza punkty z "jednorękimi bandytami"
W całym kraju trwa akcja policjantów Centralnego Biura Śledczego wymierzona w nielegalny hazard. - Od czwartku CBŚ zabezpieczyło ponad 300 tzw. jednorękich bandytów, automatów do gier - poinformowała Komenda Główna Policji. Policja sprawdza czy automaty nie są przerobione tak, że mogą służyć do poważnego hazardu.

Więcej na http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/ ... ekimi.htmlTemat: Gry na gierki.wp.pl

Pan(i) hash na grupie alt.pl.comp.os.hacking miał(a) takie wrotki:


| | Na gierki.wp.pl sa gry w których można wygrać wirtualne $ np.jednoręki
| | bandyta. Czy jest możliwość lekkiego "oszukania"  aby zdobyć trochę wiecej
| | wirtualnej kasy ( by móc ja następnie przegrać w pokera) .

| Tak.

| Nie.

Tak.


Tak.

Pozdrawiam

Temat: Gry na gierki.wp.pl
begin  http://www.oe.it-faq.pl


Na gierki.wp.pl sa gry w których można wygrać wirtualne $ np.jednoręki
bandyta. Czy jest możliwość lekkiego "oszukania"  aby zdobyć trochę wiecej
wirtualnej kasy ( by móc ja następnie przegrać w pokera) .


Tak.

Temat: Gry na gierki.wp.pl


| Na gierki.wp.pl sa gry w których można wygrać wirtualne $ np.jednoręki
| bandyta. Czy jest możliwość lekkiego "oszukania"  aby zdobyć trochę wiecej
| wirtualnej kasy ( by móc ja następnie przegrać w pokera) .

Tak.


Nie.

Temat: Gry na gierki.wp.pl


| Na gierki.wp.pl sa gry w których można wygrać wirtualne $ np.jednoręki
| bandyta. Czy jest możliwość lekkiego "oszukania"  aby zdobyć trochę wiecej
| wirtualnej kasy ( by móc ja następnie przegrać w pokera) .

| Tak.

Nie.


Tak.

Temat: Gierki online na wp.pl
Swego czasu grałem na wp ( www.gierki.wp.pl ). Żeby móc grać wystarczy mieć konto pocztowe na wp Wszystko jest za darmo!

Można grać poczynając od gier karcianych typu kuku, pan, remik, poker (w 3odmianach), tysiąc przez bilardy i snooker po gry planszowe (sudoku, warcaby, szachy), zręcznościowe (Mahjong Solitaire, pinballe), słowne (literki, literaki) oraz gry we flashu!

Do wyboru do koloru!

Poza tym można szukać tzw. bonusa! Wystarczy przeszukiwać profile graczy i gdy po lewej albo prawej stronie pojawi się prezent trzeba go jak najszybciej kliknąć i dostaje się dodatkową kasę do gry na pokerach, makao, jednorękich bandytach!

Uwaga:

Nie polecam grać w pokera - wciąga!!Temat: Potrebuje stare gry

Oj nie pierdziel nie pierdziel . Ja miałem wtyki w salonie gier (kuzol właściciel) więc brałem kluczyk i tłukłem do woli za free :
Kto miał, ten miał ;] Z tego co pamiętam, Kościan był (i nadal jest, ale nie wspominajmy) taką zapyziałą dziurą, że niegy nie stał w niej żaden typowy automat do gier (może poza paroma jednorękimi bandytami ;]) a salony gier policzyłbym na palcach jednej ręki... drwala ;P
Temat: Zagraj w grę, a dostaniesz prawdziwą nagrodę
Zagraj w grę, a dostaniesz prawdziwą nagrodę

Wygląda na to, że Japończykom świat rzeczywisty zaczął się mieszać ze światem wirtualnym. Firma FIT stworzyła grę komórkową, polegającą na łapaniu ryb w jeziorze. Niby nic takiego, ale co powiecie na dostawę świeżych owoców morza pod same drzwi domu, jeśli na Waszym wirtualnym koncie zwiększy się liczba zdobyczy?

Wbrew pozorom złapanie ryby nie jest takie proste. W przypadku Ippon Zuri, bo tak nazywa się gra, użytkownicy muszą nie tylko namachać się wędką, ale i liczyć na łut szczęścia, kiedy przy wyciąganiu zdobyczy pojawi się Jednoręki Bandyta. “Łapiecie” o co chodzi?

Sama gra jest całkowicie darmowa do ściągnięcia, jednak każdy gracz musi uiścić opłatę w wysokości 1000 jenów (około 10 dolarów) za 4 próby złapania rybki.

Mam wrażenie, że tylko Japończycy mogli wpaść na tak zakręcony pomysł…

Źródło: komorkomania.pl/Temat: Ciekawostki, Wiadomości
FBI przeszukuje Second Life
lefftyFunkcjonariusze FBI skorzystali z zaproszenia firmy Linden Lab i odwiedzili wirtualne kasyna świata gry Second Life. Ich zadaniem było sprawdzenie legalności prowadzonych tam gier losowych.

Rząd Stanów Zjednoczonych wciąż nie wyraził się jasno czy wirtualny hazard w świecie Second Life łamie obowiązujące prawo. Wizyta agentów FBI miała zapewne rozwiać wszelkie wątpliwości.

- W związku z wzrastającymi obawami jakie mogło mieć FBI zapraszaliśmy jej agentów, by rozejrzeli się po wirtualnym świecie. Do tej pory znamy tylko jeden przypadek, kiedy FBI odwiedziło nasze kasyno - powiedział Ginsu Yoon, jeden z dyrektorów Linden Lab. Yoon powiedział również, że jego firma wciąż szuka porad prawnych dotyczących hazardu w Second Life.

Setki kasyn oferujących grę w pokera, automaty do gier czy popularnego jednorękiego bandytę z łatwością można odnaleźć w Second Life. Podczas, gdy trudno jest oszacować wielkość hazardu w świecie gry wiemy, że trzy największe kasyna przynoszą skromny - w porównaniu do prawdziwych obiektów - zysk 1500 dolarów miesięcznie.

Duża liczba prawników uważa, że możliwości jakie daje gra łamią amerykańskie prawo anty hazardowe. Według agencji Reuters stopień odpowiedzialności Linden Lab w tej sprawie jest wysoce niepewny.

FBI odmówiło komentarza w tej sprawie.
Temat: Zagraj w grę, a dostaniesz prawdziwą nagrodę
Wygląda na to, że Japończykom świat rzeczywisty zaczął się mieszać ze światem wirtualnym. Firma FIT stworzyła grę komórkową, polegającą na łapaniu ryb w jeziorze. Niby nic takiego, ale co powiecie na dostawę świeżych owoców morza pod same drzwi domu, jeśli na Waszym wirtualnym koncie zwiększy się liczba zdobyczy?

Wbrew pozorom złapanie ryby nie jest takie proste. W przypadku Ippon Zuri, bo tak nazywa się gra, użytkownicy muszą nie tylko namachać się wędką, ale i liczyć na łut szczęścia, kiedy przy wyciąganiu zdobyczy pojawi się Jednoręki Bandyta. “Łapiecie” o co chodzi?

Sama gra jest całkowicie darmowa do ściągnięcia, jednak każdy gracz musi uiścić opłatę w wysokości 1000 jenów (około 10 dolarów) za 4 próby złapania rybki.

ź/komorkomania.plTemat: Bet-at-home

Bet-at-home
Bet-at-home.com jest licencjonowanym koncernem hazardowym z siedzibami w Austrii i na Malcie. Powstała ona w 1999 roku w Wels w Austrii. Od początku działalności wykazuje bardzo wysokie tempo wzrostu. Już ponad 700.000 użytkowników zarejestrowało się w bet-at-home.com, obroty firmy dorocznie wzrastają a paleta produktów jest stale poszerzana.
Bet-at-home.com od początku istnienia oferuje zakłady sportowe i specjalne. Oferta została poszerzona o wyścigi psów oraz Kasyno Online. Również w odniesieniu do przyszłości, firma kieruje się innowacyjną polityką rozwoju. W Kasyno Online, obok gier klasycznych, może być grana duża liczba gier w karty i Video Poker. Dużo emocji można znaleźć również u ‘jednorękich bandytów’.

Sprawdź tego bukmachera

To forum czeka na Wasze opinie dotyczące bukmachera Bet-at-home
Temat: Fruit Machine Mania


Opis:
Pozycja dla tych, którzy czują w sobie żyłkę hazardu. Jest to sumulator gry z tzw. jednorękim bandytą, czyli automatem dobrze znanym wszystkim bywalcom kasyn. Na szczęście w Fruit Machine Simulator gra nie toczy się o prawdziwe pieniądze.

Wielkość: 375 MB


ed2k://|file|Fruit%20Machine%20Mania-Itwins.(GoldEsel.pl).bin|392990976|C103606DD59DBB1B4B2470AEEB8A0B17|/


ed2k://|file|Fruit%20Machine%20Mania-Itwins.(GoldEsel.pl).cue|92|738FE66B8017E327E1F806CA19B7EB44|/

info:

ed2k://|file|Fruit%20Machine%20Mania-Itwins.(GoldEsel.pl).nfo|9579|DF0477D4CE0FB941B21E27C66C3DF42B|/Temat: To nie moze byc prawda... pietno dla greckiego rzadu


http://gry.wp.pl/core.html?filtr=0,0&x=nowinki,10,2490

Maly cytat, wiecej pod powyzszym linkiem:
"Grecki Rząd uprawomocnił w lipcu 2002 r. ustawę Nr. 3037, która zabrania
rozgrywek w gry komputerowe, nie tylko w miejscach publicznych ale również w
prywatnych. Grecy, którzy używali bądź posiadali gry zostali ukarani karą
grzywny, która wyniosła łącznie dziesiątki tysięcy dolarów. Jednocześnie
zakaz dotyczy również zagranicznych turystów."


Jak znam tlumoczy z WP, to pewnie cos spieprzyli. Na przyklad moze chodzi
o gry typu jednoreki bandyta.

Temat: Od czego wasz nick?

Postać death note.
Tak jak ja wpieprza słodycze 24-7

Jak ja lubię death note (najlepsza jednakowoż seria pierwsza), a L to już w szczególności...

Dobra, do rzeczy. Mój nick wziął się... ze schiz kolegi Pewnego dnia przyszedłem do szkoły (zdarza się nawet mnie), i ten nagle ni z gruchy ni z pietruchy, na powitanie: "Seba, słyszałem że grasz w Serious Sama jedną rączką...". Inny dopowiedział słodkim głosikiem: "a co robisz drugą?", co skończyło się ogólnym rotflem. A potem ksywą "jednoręki".
Może to mieć też korzenie w pewnej wycieczce klasowej, gdzie zmuszony byłem z dwoma kolegami odegrać jakiś skecz kabaretowy- wybraliśmy "Komisję Wojskową" Kabaretu Moralnego Niepokoju- i tamże odgrywałem postać psychola, któremu wybuch urwał rękę. Śmiechu było co niemiara
Mam świadomość, że to z mojej ksywy nie oznacza dosłownie "Jednoręki Bandyta". Ale- czy musi? Tak brzmi lepiej ^^Temat: Newsy z życia
Yeah, Happysad! Chłopaki świetnie grali Jesteś świeżo po koncercie, łeb mi pęka, szyja boli od pogowania. A w ogóle w tym całym tłumie i zamieszaniu zgubiłam 5zł ;P madafaka. Po koncercie poszliśmy na piwko, graliśmy w bilard, a Buzz zagrał w "Jednorękiego bandytę" za 2zł i wygrał 50 Wypiliśmy po 3 bro, potem wybiliśmy z baru na pizze i jestem w domku. A na TVNie właśnie o 00:20 będzie jakiś horrorowaty film ;]

woah, miłej nocy ;*
Temat: Oceń moje konto!
@KaTa

Bardzo dobre konto, gdy zaczynałem zabawę z KF trafiłem na forum na Twoją postać, bodajże ktoś zapytał ‼czy można coś osiągnąć w KF bez kamyków” i chyba Adamik zaserwował Twojego linka. Byłem pod niemałym wrażeniem, i od czasu założenia S2wp staram się Cię dogonić. Jedyne czego nie mogę zrozumieć to stanie na levelu szczególnie grając bez premki, z tego względu 9/10

No to może i ja poproszę o ocenę mojego młodego naśladowcę, grającego bez premki i kamyczków:

http://world2.rycerze.wp.pl/index.php?ac=showuser&showuserid=331001577

80% straconego złotka to moje własne wpadki, bo macocha losowość chyba nie lubi jednorękich bandytówTemat: Straż przyboczna burmistrza IławyPopatrzmy jak Chege zapodaje na pl.pregierz:
| Chodzi o ustawę która zakazuje bodajże od piątku, posiadania w barach i
| innych
| niż specjalnie przystosowanych do tego celu miejscach (koncesja), automatów
| do
| gier dających wygrywać kasę.

Ooo. to nasi dzielni poslowie zajeli sie juz jednorekimi bandytami???


Tu nie tylko o jednorękich chodzi... Jak wyczytałem w gazecie, zgodnie
z tą nowelizacją muszą zniknąć także tzw. "łapki szczęścia", z którymi
z przezroczystego pojemnika można było wyciągnąć pluszową zabawkę.

Temat: a to PiS...propozycje zmian w ustawie..o hazardzie...
wkejam to co znalazłęm w Interii, o zmianach proponowanych prze PiS..:

Rząd postawił na gry hazardowe

Projekt posłów PiS Gosiewski posłał już do Ministerstwa Finansów /INTERIA.PL

1 godz. 23 minuty temu

Prawo i Sprawiedliwość szykuje radykalne zmiany w ustawie dotyczącej hazardu, tak aby m.in. ułatwić robienie zakładów firmom bukmacherskim.

Nowe prawo ma także umożliwić otwieranie kasyn przez Totalizator Sportowy - pisze "Dziennik".

Nowelizacja przepisów o hazardzie powstaje w niejasnych okolicznościach. Gazeta ustaliła, że projekt zmiany ustawy o grach losowych trafił niedawno do ministra Przemysława Gosiewskiego z kancelarii premiera.

- To jest projekt posłów PiS. Posłałem go już do Ministerstwa Finansów, by urzędnicy sprawdzili, czy jest dobry. Nowelizację dostałem od posła Krzysztofa Jurgiela - mówi gazecie Gosiewski.

- Ja nie pilotuję żadnego projektu o hazardzie - gwałtownie zaprzecza pytany o nowelizację poseł Jurgiel.

Jak nieoficjalnie ustalił "Dziennik" projekt zakłada zalegalizowanie zakładów w internecie i ułatwienia dla firm bukmacherskich. Daje też możliwość zakładania kasyn Totalizotorowi Sportowemu. Na tzw. jednorękich bandytach mają być montowane kamery, by nie dochodziło w nich do prania brudnych pieniędzy.

Ludzie z branży hazardowej potwierdzają, że w środowisku krążą plotki o nowelizacji ustawy.

ciekawe co myślicie....Temat: Nie jest jeszcze tak żle z Pis-em
http://miasta.gazeta.pl/kielce/1,35255,4231104.html
No i proszę. Zeszli do podziemia, ale juz odzyskują wigor. Zresztą musza się spieszyć bo jest kasa do przejęcia. Oszołomy lustarcyjne u władzy i taka okazja sie marnuje. Aż żal, że nikt nie skubnie tej kasy, takie marnotrastwo. Nawet były minister sparwiedliwości sie uaktywnił. Czyżby wpływy z gier hazardowych oraz rozlicznych interesów okazały sie niewystraczające dla "jednorękiego bandyty?".
Widać, że sie koledzy spieszą i nawet nie szukają marionetek w postaci młodych "olejniczaków" tylko sami biorą sprawy w swoje ręce.Temat: Straż przyboczna burmistrza Iławy
Popatrzmy jak Chege zapodaje na pl.pregierz:


Chodzi o ustawę która zakazuje bodajże od piątku, posiadania w barach i
innych
niż specjalnie przystosowanych do tego celu miejscach (koncesja), automatów
do
gier dających wygrywać kasę.


Ooo. to nasi dzielni poslowie zajeli sie juz jednorekimi bandytami???

Temat: Justine Henin!
ja tam za JuJu nie przepadam. Niby jest mi obojętna, ale raczej z naciskiem na "nie". Gra piękny tenisa, ale coś mi w niej nie pasi.

P.S. Jednoręki to może być bandyta, backhand jest raczej jednoręczny
Temat: WINDA albo HASLO
Bierzesz zeton do gry ze stoly i wkladasz go do jednorekiego bandyty.
Wygrywasz forse.
Dajesz ja straznikowi i dostajesz przepustke na basen.
Na basenie znajdujesz karte do baru.
w barze polewasz jabola ksiedzu i zabiersz mu szklanke.
Stawiasz ja na spodku obok ksziedza przekupnika i czekasz.
Zabiersz bezpiszcznik, wciskasz guziki, zabiersz arszenik.
(Nie wchodz w dzwi po prawej stronie z fotokomurka, bo sie zatrzskuja.)
Dalej nie doszedlem.
Jak dojde to zamieszcze calkowita solucje pod adresem
www.kki.net.pl/~glemp/index.html


Oki .sam znalazlem , ale straznik nie chce kartofla jako lapowki a
wpuszczalski na basen tez niczym nie daje sie przekupic ......moze znajde
gdzies stary testament ... :)
Nara dwa razy garowalem w burdelu :)))))

--

| szepek jest w silowni

| Ales wymyslil - wlasnie przed wejsciem na basen wciaglem slipki
| ...( wczesniej pod sutanna kuloodporna nie mialem - zlosliwosc autora
| gierki
| ? ) sutanne ( ktora wyciaglem z opisanej przez Ciebie szuflady )
powiesilem
| w szafce i pomykam .....ale qrde nie mialem czepka i opadly mnie pedaly
| ..... :)))))

| --

dyskusyjnych

| | taaa.... numerek i haselko ( nie FTP .)  463801 +  amen
| | ale co z tego , jak zaraz po wyjsciu z windy zlapia cie klechy pedaly
bo
| | nie
| | miales czepka :))))))

| | czarne ubrANKO jest w szufladzie biurka (po lewej)

| | pozdro,

| | krzychu


Temat: Flood
http://gryonline.wp.pl/gry.online-jednoreki.bandyta.70.html

tam grywam tez w bilard i makao... hajs jest wirtualny tylko i pierwsze 100$ dostajesz za free :)Temat: Gry na gierki.wp.pl
Hi

Na gierki.wp.pl sa gry w których można wygrać wirtualne $ np.jednoręki
bandyta. Czy jest możliwość lekkiego "oszukania"  aby zdobyć trochę wiecej
wirtualnej kasy ( by móc ja następnie przegrać w pokera) .

Temat: Elite Klub
Jest tak: na początek chciałbym się przedstawić, gdyż jest to mój pierwszy post na forum. Na tym forum. Pochodzę z małego miasta, Gryfów, o pojemnośći siedmiu i pół tysiąca mieszkańców. Są tutaj cztery knajpy, jedna dyskoteka, dwie restauracje, kilka hurtowni róznego rodzaju, dwie kafejki internetowe, dwa studia urody, parę zakładów typowo fryzjerskich, warsztaty samochodowe i autokomis oraz kilka sklepów motoryzacyjnych, dwa ośrodki zdrowia - też są i nawet szpital, kilkadziesiąt spożywczych sklepów, kilka firm remontowo-budowlanych; i mógłbym tak wymieniać od cholery jeszcze. Do granicy PL-D mamy jakieś 40 kilometrów, a do PL-CZ około 20. Główną imprezą w roku są Kwisonalia, święto naszego miasta. Na owej imprezie występują artyści z Polski, Czech, Niemiec a nawet Wielkiej Brytanii. W tym roku np. w Gryfowie odbył się pierwszy na Dolnym Śląsku koncert Dody. Takie tam bzdety.

Wymyśliłem sobie, że brakuje nam, jak ja to chiałbym określić - klubu dla elit. Miałoby to wyglądać jakoś tak:
W lokali miałoby się znaleść kilka maszyn, tzw. jednorękich bandytów, stół billardowy, darts, piłkarzyki, kilka komputerów... Wszystko dla rozrywki. Warunkiem wstąpienia miałaby być akceptacja regulaminu oraz opłata wpisowa. Dodatkowo opłata misięczna, w ramach której wszystko wyżej wymienione, oprócz maszyn do gry (jednorękich bandytów i darts'a) byloby udostępnione. Oprócz tego co powyżej miałby się znajdować barek z alkoholami.

To miejsce nie ma być meliną, a elitarnym klubem, dla wszystkich tych, którzy nie mają gdzie saię podziać w wolnym czasie.

Jestem ciekaw, drodzy forumowicze, czy takie coś ma sens, zważywszy na to, co napisałem o swoim mieście i jakie warunki muszę spełnić. Ile potrzebuję środków na rozpoczęcie i na jakiej zasadzie kalsyfikować klubowiczów. Podejrzewam, że karty członkowskie byłyby najlepszym rozwiązaniem.

Proszę o Wasze opinie na ten temat.

Pozdrawiam, Deunan K.Temat: http://gryonline.wp.pl/
Niewiem czy dobry dział jak nie prosze o przesunięcie lub skasowanie jeśli złe.

www.gryonline.wp.pl

BILARDY
Bilard 8
Bilard 8 UK
Bilard 9
Bilard 14.1
Snooker
Sinuca Brasileira

POKERY
Poker Texas Hold'em
Poker 5Card Draw
Poker Omaha
Poker Extravaganza™

GRY PLANSZOWE
Backgamon
Kości (Dice)
Sudoku
Piłka
Szachy
Warcaby
Reversi
Okręty (Gra w Statki)
Domino
Backgammon 2004
Kości (Dice) 2004
Młynek
Halma
Go
Chińczyk (Pachisi)
Kółko i krzyżyk

GRY KASYNOWE
Bingo
Ruletka

sloty
Jednoręki bandyta '70
Jednoręki bandyta '80
Jednoręki bandyta '90

GRY W KARTY
Poker Texas Hold'em
Poker 5Card Draw
Poker Omaha
Poker Texas Hold'em 2004
Poker Omaha 2004
Poker Crazy Pineapple 2004
Poker 7Card Stud 2004
Poker 5Card Stud 2004
Poker 5Card Draw 2004
Brydż
Pasjanse
Makao
Tysiąc
3 5 8
Cribbage (Kribydż)
Ecarte (Euchre)
Gin
Kierki
Pan
Remik 500
Makao - stare
Tysiąc

Gry słowne

Literki
Szufelka
Literaki
Literaki
Słowotok
Miodzio
Szperacz
Poplątaniec
Spadówa

Gry Flash

Megatris
Kociaki
Grom
Strzelnica

GRY ZRĘCZNOŚCIOWE
Mahjong Solitaire
Diamenty
Jungle Hunter
Breakout (Arcanoid)
Gra w Kulki (Marbles)
Runes

pinballe
Pinball Demon
Pinball Pirate

Dartsy
Dartsy - Cricket
Dartsy - Cut Throat
Dartsy - Cricket Crazy
Dartsy - Hi, Low
Dartsy - 301, 501
Dartsy - Parchesis
Dartsy - Shanghai
Dartsy - Clock
Dartsy - Scram
Dartsy - Baseball
Dartsy - Ruletka
Dartsy - Soccer

Osobiście polecam bingo i bilarda8:P
Może ktoś znajdzie coś dla siebie :)Temat: Jednoręki bandyta uratuje budżet?
Polska
RZĄD WPROWADZI NOWY PODATEK OD AUTOMATÓW DO GRY
Na co wydajemy więcej, na hazard czy wódkę? Odpowiedź może zaskoczyć. Rynek gier hazardowych rośnie, a rząd w związku z tym postanowił wprowadzić przepisy, które do budżetu odprowadzałyby 10 groszy od każdej wrzuconej do automatu złotówki. O sprawie pisze dziennik "Polska".
Według portalu e-play.pl, w tym roku rynek jednorękich bandytów urośnie o 60-70 proc, czyli do około 13 miliardów złotych. Co sprawi, że na grę wydamy o połowę więcej niż na wódkę. Dlatego po ewentualnym przyjęciu projektu nowej ustawy, co zdaniem dziennika miałoby nastąpić w kwietniu, budżet zarobiłby na tym 1,3 miliarda złotych.

Polacy będą grać coraz więcej

- Kryzys sprzyja hazardowi - uważa prof. Kazimierz Krzysztofek z Wyższej Szkoły Psychologii Społecznej. – Tu już nie chodzi o zwykłą rozrywkę czy dreszczyk emocji, tych pełno w internecie czy telewizji. Polacy będą grać coraz więcej, by odłożyć na zakup nowego mebla w domu czy na ratę kredytu – powiedział profesor w rozmowie z "Polską".
Jeśli na każdym rogu widzimy punkty z automatami, to pokusa, żeby zagrać, jest ogromna. Nie trzeba iść do luksusowego kasyna z ochroną, by poczuć się jak w Las Vegas.
psycholog społeczny Janusz Czapiński

– Jeśli na każdym rogu widzimy punkty z automatami, to pokusa, żeby zagrać, jest ogromna. Nie trzeba iść do luksusowego kasyna z ochroną, by poczuć się jak w Las Vegas – dodaje psycholog społeczny prof. Janusz Czapiński.

A popularność automatów jest tak duża, że nie ma ryzyka dużej przegranej. Zaś dla właścicieli, mimo wszystko, to ogromny zysk. Zdaniem dziennika, automat ustawiony w przejściu podziemnym niedaleko Dworca Centralnego może przynieść aż 30 tys. złotych czystego zysku miesięcznie. Tą sumą, pół na pół dzielą się właściciel lokalu i operator maszyny.Temat: Edukacyjne gry planszowe
Otwierając niniejszy wątek jako pierwszą wcale nieprzypadkowo chciałbym przekazać wiadomość o edukacyjnej grze planszowej dla EKONOMISTÓW. Przede wszystkim po to, aby pokazać (głównie niezarejestrowanym gościom forum zaglądającym sporadycznie i wybiórczo, bo forumowiczom, sympatykom i członom PTBG zapewne tego tłumaczyć nie trzeba), że termin GRA już dawno przestał być związany z produktami skierowanymi głównie do dzieci, nie odnosi się też wyłącznie do gier cyfrowych (ang. digital games) obejmujących gry komputerowe, konsolowe i wiele innych elektronicznych), ani też nie sprowadza się do gier losowych, liczbowych (np. LOTTO, „jednoręki bandyta” i inne rodem z salonów gier hazardowych), bo i z takim zawężonym pojmowaniem gier spotkałem się ku mojemu przerażeniu.

Gra zwie się CASH FLOW i zagrywają się w nią studenci ekonomii na akademiach ekonomicznych m.in. w Warszawie, Krakowie i Wrocławiu coraz częściej organizując turnieje. Poniżej informacja o jednym z takich turniejów: http://knop.ae.krakow.pl/cashflow.html

W Bydgoszczy powstał także pierwszy klub miłośników tej gry http://www.cashflow.wsg.byd.pl

(fragment ze strony)
„CashFlow 101” jest grą będącą zabawą, a jednocześnie źródłem wiedzy, dzięki której ludzie nabierają odpowiednie umiejętności finansowe. Oprócz zabawy jest czymś unikalnym, ponieważ stawia przed graczem wyzwania i uczy myśleć tak, jak myślą bogaci ludzie. Za każdym razem, gdy się w nią gra nabywa się większych umiejętności finansowych, ponieważ za każdym razem rozwiązuje się odmienne problemy i uczy się strategii finansowych. Dzięki „CashFlow101” można wyćwiczyć umiejętność dostrzegania różnych okazji, które stwarza gospodarka w naszym otoczeniu. Bardzo ważne miejsce w naszej aktywności edukacyjnej zajmują gry planszowe, ponieważ odzwierciedlają one nasze zachowanie na co dzień!

"Więcej niż gra Monopoly. Nowa gra planszowa zdobywa fanów na całym świecie. Jej celem jest uczenie ludzi jak się wzbogacić".
New York Times, styczeń 2004Temat: O Bet-at-home !
Firma

bet-at-home.com jest licencjonowanym koncernem hazardowym z siedzibami w Austrii i na Malcie. Firma powstała w 1999 roku w Wels, Austria. Od samego początku działalności wykazuje bardzo wysokie tempo wzrostu. Już ponad 800.000 użytkowników zarejestrowało się w bet-at-home.com, obroty firmy dorocznie wzrastają a paleta produktów jest stale poszerzana.

Już ponad 800.000 użytkownikżw zarejestrowało się w bet-at-home.com.

Produkty

bet-at-home.com od początku istnienia oferuje zakłady sportowe i specjalne. Oferta została poszerzona o wyścigi psów, Online Kasyno oraz Online Poker. Również w odniesieniu do przyszłości firma kieruje się innowacyjną polityką rozwoju. W Kasyno Online, obok gier klasycznych, może być grana duża liczba gier w karty i Video Poker. Dużo emocji znajdziesz również u ‘jednorękich bandytów’. Dostępna jest również fascynująca gra w Pokera która obecnie stała się najpopularniejszą na swiecie grą w karty. Siedem różnych wariantów pokera i dziesiątki turniejów są całodobowo dostępne.

Obok zkładów sportowych, wyścigów psów i zakładów specjalnych bet-at-home.com oferuje również gry w kasynie internetowym.

Serwis

Firma bet-at-home.com została już wiele razy wyróżniona za szybką i fachową obsługę klientów. Zakłady są rozliczane natychmiast po zakończeniu meczy, a zapytania poprzez e-mail opracowywane są błyskawicznie przez kompetentny, wielojęzyczny Support Team. Obecnie na zapytania możliwa jest odpowiedź w języku niemieckim, angielskim, hiszpańskim, włoskim, polskim, tureckim, bułgarskim, węgierskim, greckim, czeskim, rosyjskim, chorwackim oraz serbskim.

Telefon: +356-21314833
Telefax: +356-25401296
E-mail: service.pl@bet-at-home.com
Livesupport : Livesupport

Bezpieczeństwo

bet-at-home.com kładzie szczególny nacisk na bezpieczeństwo! Profesjonalne IT-zabezpieczenia gwarantują najwyższy poziom bezpieczeństwa. Używany jest sprawdzony system SSL z 128 bitowym systemem kodowania RSA. Wszelkie dane traktowane są poufnie i nie są przekazywane osobom trzecim.

[URL= http://www.bet-at-home.co...=PL]ZAREJESTRUJ SIE[/URL]Temat: WINDA albo HASLO
To napisz lepiej skad wytrzasles tego kalacha ( ja mam juz klucze do merca
ale drzwi garazu zaparte )
Nara garuje w sejfie bo drzwi sie zatrzasly  a zapalki zostawilem w skrytce
bo nie chcialo mi sie gotowac zupy w/g przepisu Walesy :))))
Reszte juz przeszedlem tak jak piszesz   ( choc noga po poslizgu na
prezerwatywie jeszcze dokucza :) - gosciu w barze byl mocny ... :)

Jestem juz przy samym koncu.

To byl blad.
Mozna ale trzeba miec zapalki i klucz z trzeciego pietra(po zapierdoleniu
ksziedza z kalasza)
Dzis wieczorem (ok. 23:00) na mojej stronie powinna pokazac sie solucja do
GLEMPA.

| Bierzesz zeton do gry ze stoly i wkladasz go do jednorekiego bandyty.
| Wygrywasz forse.
| Dajesz ja straznikowi i dostajesz przepustke na basen.
| Na basenie znajdujesz karte do baru.
| w barze polewasz jabola ksiedzu i zabiersz mu szklanke.
| Stawiasz ja na spodku obok ksziedza przekupnika i czekasz.
| Zabiersz bezpiszcznik, wciskasz guziki, zabiersz arszenik.
| (Nie wchodz w dzwi po prawej stronie z fotokomurka, bo sie zatrzskuja.)
| Dalej nie doszedlem.
| Jak dojde to zamieszcze calkowita solucje pod adresem
| www.kki.net.pl/~glemp/index.html

| Oki .sam znalazlem , ale straznik nie chce kartofla jako lapowki a
| wpuszczalski na basen tez niczym nie daje sie przekupic ......moze znajde
| gdzies stary testament ... :)
| Nara dwa razy garowalem w burdelu :)))))

| --

| | szepek jest w silowni

| | Ales wymyslil - wlasnie przed wejsciem na basen wciaglem slipki
| | ...( wczesniej pod sutanna kuloodporna nie mialem - zlosliwosc autora
| | gierki
| | ? ) sutanne ( ktora wyciaglem z opisanej przez Ciebie szuflady )
| powiesilem
| | w szafce i pomykam .....ale qrde nie mialem czepka i opadly mnie pedaly
| | ..... :)))))

| | --

| dyskusyjnych

| | | taaa.... numerek i haselko ( nie FTP .)  463801 +  amen
| | | ale co z tego , jak zaraz po wyjsciu z windy zlapia cie klechy
pedaly
| bo
| | | nie
| | | miales czepka :))))))

| | | czarne ubrANKO jest w szufladzie biurka (po lewej)

| | | pozdro,

| | | krzychu


Temat: WINDA albo HASLO
Jestem juz przy samym koncu.

To byl blad.
Mozna ale trzeba miec zapalki i klucz z trzeciego pietra(po zapierdoleniu
ksziedza z kalasza)
Dzis wieczorem (ok. 23:00) na mojej stronie powinna pokazac sie solucja do
GLEMPA.


Bierzesz zeton do gry ze stoly i wkladasz go do jednorekiego bandyty.
Wygrywasz forse.
Dajesz ja straznikowi i dostajesz przepustke na basen.
Na basenie znajdujesz karte do baru.
w barze polewasz jabola ksiedzu i zabiersz mu szklanke.
Stawiasz ja na spodku obok ksziedza przekupnika i czekasz.
Zabiersz bezpiszcznik, wciskasz guziki, zabiersz arszenik.
(Nie wchodz w dzwi po prawej stronie z fotokomurka, bo sie zatrzskuja.)
Dalej nie doszedlem.
Jak dojde to zamieszcze calkowita solucje pod adresem
www.kki.net.pl/~glemp/index.html

| Oki .sam znalazlem , ale straznik nie chce kartofla jako lapowki a
| wpuszczalski na basen tez niczym nie daje sie przekupic ......moze znajde
| gdzies stary testament ... :)
| Nara dwa razy garowalem w burdelu :)))))

| --

| szepek jest w silowni

| | Ales wymyslil - wlasnie przed wejsciem na basen wciaglem slipki
| | ...( wczesniej pod sutanna kuloodporna nie mialem - zlosliwosc autora
| gierki
| | ? ) sutanne ( ktora wyciaglem z opisanej przez Ciebie szuflady )
| powiesilem
| | w szafce i pomykam .....ale qrde nie mialem czepka i opadly mnie pedaly
| | ..... :)))))

| | --

| dyskusyjnych

| | taaa.... numerek i haselko ( nie FTP .)  463801 +  amen
| | ale co z tego , jak zaraz po wyjsciu z windy zlapia cie klechy pedaly
| bo
| | nie
| | miales czepka :))))))

| | czarne ubrANKO jest w szufladzie biurka (po lewej)

| | pozdro,

| | krzychu


Temat: "Jaskinie hazardu" ??
"W hazardzie nie ma miejsca na przypadek"
KOMU SŁUŻĄ JEDNORĘCY BANDYCI? ZOBACZ "SUPERWIZJER" TVN

Superwizjer TVN
8,5 miliarda złotych – to ubiegłoroczne przychody branży tak zwanych automatów o niskich wygranych. Z czym można porównać taką kwotę? Na przykład z budżetem polskiej policji. Śledczy przypuszczają, że w grę mogą wchodzić znacznie wyższe kwoty.
Kilka dni temu policjanci CBŚ razem z funkcjonariuszami służby celnej weszli do ponad stu lokali z automatami. Zarekwirowali ponad 300 automatów. Teraz eksperci powołani przez śledczych sprawdzą, czy maszyny do grania rzeczywiście mają charakter „niskohazardowy”, czy może jednak – wbrew nazwie i prawu – służyły do gry o wysokie stawki.

Podwójne liczniki W kryzysie łupią jednoręcy bandyci
Polacy w ciężkich czasach łudzą się, że znaleźli sposób na zdobycie łatwej... czytaj więcej »

Sprawą od miesięcy interesują się reporterzy „Uwagi” i „Superwizjera” TVN. Z ich ustaleń wynika, że automaty są niskohazardowe, ale tylko z nazwy. W rzeczywistości maszyny umożliwiają grę o bardzo wysokie wygrane. Można wygrać nawet 10 tysięcy złotych.

Zgodnie z ustawą o grach i zakładach wzajemnych, na automatach o niskich wygranych wartość jednorazowej wygranej nie może być wyższa niż równowartość 15 euro. W praktyce oznacza to nie więcej niż 50 złotych.

Jednak w rzeczywistości automaty umożliwiają wygranie nawet 10 tysięcy złotych. Jest tak, ponieważ maszyny mają po dwa liczniki. Grając na pierwszym, rzeczywiście możemy wygrać w jednej grze nie więcej niż 50 złotych. Jednak gdy skorzystamy z drugiego licznika, wówczas – przez system bonusów i kumulacji – możemy wygrać jednorazowo kilka tysięcy złotych. Czy to jest nadal automat niskohazardowy?

Reporterzy „Superwizjera” dotarli także do mechanika, który twierdzi, że potrafi manipulować automatami – mimo plomb, które mają chronić maszynę przed takimi ingerencjami. Mechanik zaoferował takie ustawienie maszyny, że zaledwie pięć procent z wrzuconych pieniędzy będzie przeznaczone na wygrane. Jakie znaczenie mają wówczas los i łut szczęścia, które powinny być istotą hazardu?

Jednoręcy bandyci są przy tym bardzo atrakcyjnie opodatkowani: 180 euro miesięcznie ryczałtowego podatku od każdej maszyny miesięcznie plus zadeklarowany podatek od działalności gospodarczej. Tymczasem kasyna i salony gier, gdzie oficjalnie można grać na automatach o wysokich wygranych, płacą aż 45 procentowy podatek od swoich dochodów.

Gangsterzy i politycy Jednoręki bandyta zgarnia miliony
Jaka jest narodowa słabość Polaków? Hazard. Tylko w ubiegłym roku wydaliśmy... czytaj więcej »

Gry na automatach, zanim stały się legalne, były kontrolowane przez mafiosów, przede wszystkim przez gang pruszkowski. „Pruszków” był jedną z najpotężniejszych polskich grup przestępczych. Skruszony członek tego gangu, świadek koronny Jarosław S., pseudonim „Masa”, zeznał w prokuraturze, że pod koniec lat 90. jego kompani zabiegali u polityków o legalizację swojego biznesu – na zasadach korzystnych dla siebie.

Szemrany interes został w końcu zalegalizowany przez państwo w 2002 roku, na początku rządów SLD, pod hasłem konieczności opodatkowania „szarej strefy”. Obroty spółek z branży automatów niskohazardowcyh rosły jak na drożdżach. W ubiegłym roku przychody tych firm – według oficjalnych danych – wyniosły w sumie ponad 8,5 miliarda złotych. To kwota równa ubiegłorocznemu budżetowi polskiej policji.

Policja ostrzega

Kiedy w sejmie rozpoczęły się prace nad ustawą, eksperci z Komendy Głównej Policji już w 2002 roku twierdzili, że zalegalizowanie automatów hazardowych i ryczałtowy sposób ich opodatkowania może ułatwiać gangom pranie pieniędzy. Ponadto podkreślali, że automaty będą niskohazardowe tylko z nazwy, a gra będzie się toczyć o wysokie stawki.

Po sześciu latach od wejścia w życie zmian w ustawie o grach (2003) tamte przewidywania policji prawdopodobnie się potwierdziły. Policyjna akcja sprzed kilku dni i zatrzymanie do kontroli ponad 300 automatów ma odpowiedzieć na pytanie, czy słuszne są podejrzenia śledczych, że w istocie są to automaty wysokohazardowe, a cały ten biznes mógł służyć grupom przestępczym do prania brudnych pieniędzy. Dlaczego przez 6 lat wcześniej ani policja, ani służba celna nie zauważały tego problemu? Kto w rzeczywistości kontroluje rynek jednorękich bandytów?
http://www.tvn24.pl/12690...,wiadomosc.htmlTemat: Automaty do gry - legalne?
Automaty do gry typu Videopoker czy "jednoręki bandyta" są legalne pod warunkiem, że są to gry losowe. Z opisu zasady dzialania na jednym z forów o hazardzie wynika, że automaty takie dzialają w ściśle określonym programie. Oto ten opis:
"Miły człowieku. Z branżą kasynową jestem związany od 15 lat, również z automatami. Zawsze chciałem znaleźć cudowny sposób na wygrywanie pieniędzy. Automaty, o których mówisz nie ważne czy stara czy nowa wersja mają tą samą charakterystykę:
Po pierwsze dane przedziały stawek mają oddzielne wewnętrzne liczniki. Czyli zmiana stawkowania z 5pkt na 30pkt to zmiana licznika i obserwacja układów na jednej stawce ma się nijak do układów na innej stawce.
Po drugie nie są to automaty działające wyłącznie na epromie, czyli na generatorze zdarzeń losowych. W uproszczeniu wygląda to tak, że w jego programie znjajduje się zbiór z układami wygrywającymi (a w nim podzbiory podzielone ze względu na wysokość wygranej) i z układami przegrywającymi. Z którego w danej chwili ma się pojawić układ kart decyduje bilans wpłat do wypłat. Automaty te są nastawione na określone zyski i z z olbrzymiej gamy "jednorękich bandytów" należą do grupy najbardziej bezczelnych. Nie wypłacą więcej niż połkną (oczywiście w zadaym okresie). Jak danego dnia wygrasz jakąś kwotę to znaczy, że ktoś ją tam wcześniej zostawił (być może tydzień wcześniej). To nie jest perpetum mobile.
Mówiąc jaśniej, jeżeli z bilansu wynika, że automat może Ci wypłacić 300pkt to jest "odpalany" zbiór z układami w zakresie takiej wypłaty a konkretrny układ wybierany jest już losowo. Jeżeli chodzi o tak zwane losowania to zachowuje się on jeszcze bezczelniej, czyli nie ma już nic wspólnego z losem. Jeżeli może Ci wypłacić 300pkt a dostałeś układ za 100 punktów to raz "przelosujesz" zrobi Ci się 200 i ile byś nie myślał to drugi raz Ci się nie uda. Wciśniesz czerwone - będzie czarne, wciśniesz czarne - będzie czerwone. To jest tak, że on (automat) nie wie jaka karta (czerwona czy czarna będzie) wie czy możesz podwoić wygraną czy nie. Jeszcze zanim odsłoni Ci kartę, to wie jaką Ty nacisnąłeś. Tylko Ci się wydaje, że on tą kartę pokazuje od razu. Fakt pokazuje bardzo szybko (dokładnie w 1/50 sekundy). Chyba teraz rozumiesz, że nie ma sytemu na tego typu automaty bo być nie może. Lepiej sobie odpuść. Jako ciekawostkę podam Ci, że w krajach gdzie osoby powołane do kontroli tego typu gier mają jakiekolwiek pojęcie o tym co robią, a nie są tylko przyuczone do plombowania maszyny takie automaty są ustawowo zakazane. Przykład - Austria.
Analizując różne systemy do różnych gier pod kątem możliwości wygranej stwierdziłem, że wyłącznie liczenie kart w blackjacka daje przewagę nad kasynem i przynosi wymierne efekty finansowe. Ale to ciężka i żmudna praca - z tym że bardzo dochodowa. Jężeli chcesz wiedzieć więcej o liczeniu kart w blackjacka w polskich kasynach i dodatkowo poznać historię gościa, który opracował schematy zachwań pod kątem gry w Polsce odwiedź www.blackjacksystem.pl

Pozdrawiam"Temat: Czy automaty do gry są legalne?
Czy w świetle zamieszczonego poniżej opisu - zasady działania automatów do gry "jednorękich bandytów" na pewno są one legalne. Mówi się o nich "automaty losowe" a takimi nie są. Zacytuję tutaj odpowiedź profesjonalisty na pytanie jednego z forumowiczów czy jest system na automaty do gry. Odpowiedź dotyczyła automatu videopoker American Poker II 5000 lecz zasada myślę jest taka sama bez względu na nazwę automatu:
"Miły człowieku. Z branżą kasynową jestem związany od 15 lat, również z automatami. Zawsze chciałem znaleźć cudowny sposób na wygrywanie pieniędzy. Automaty, o których mówisz nie ważne czy stara czy nowa wersja mają tą samą charakterystykę:
Po pierwsze dane przedziały stawek mają oddzielne wewnętrzne liczniki. Czyli zmiana stawkowania z 5pkt na 30pkt to zmiana licznika i obserwacja układów na jednej stawce ma się nijak do układów na innej stawce.
Po drugie nie są to automaty działające wyłącznie na epromie, czyli na generatorze zdarzeń losowych. W uproszczeniu wygląda to tak, że w jego programie znjajduje się zbiór z układami wygrywającymi (a w nim podzbiory podzielone ze względu na wysokość wygranej) i z układami przegrywającymi. Z którego w danej chwili ma się pojawić układ kart decyduje bilans wpłat do wypłat. Automaty te są nastawione na określone zyski i z z olbrzymiej gamy "jednorękich bandytów" należą do grupy najbardziej bezczelnych. Nie wypłacą więcej niż połkną (oczywiście w zadaym okresie). Jak danego dnia wygrasz jakąś kwotę to znaczy, że ktoś ją tam wcześniej zostawił (być może tydzień wcześniej). To nie jest perpetum mobile.
Mówiąc jaśniej, jeżeli z bilansu wynika, że automat może Ci wypłacić 300pkt to jest "odpalany" zbiór z układami w zakresie takiej wypłaty a konkretrny układ wybierany jest już losowo. Jeżeli chodzi o tak zwane losowania to zachowuje się on jeszcze bezczelniej, czyli nie ma już nic wspólnego z losem. Jeżeli może Ci wypłacić 300pkt a dostałeś układ za 100 punktów to raz "przelosujesz" zrobi Ci się 200 i ile byś nie myślał to drugi raz Ci się nie uda. Wciśniesz czerwone - będzie czarne, wciśniesz czarne - będzie czerwone. To jest tak, że on (automat) nie wie jaka karta (czerwona czy czarna będzie) wie czy możesz podwoić wygraną czy nie. Jeszcze zanim odsłoni Ci kartę, to wie jaką Ty nacisnąłeś. Tylko Ci się wydaje, że on tą kartę pokazuje od razu. Fakt pokazuje bardzo szybko (dokładnie w 1/50 sekundy). Chyba teraz rozumiesz, że nie ma sytemu na tego typu automaty bo być nie może. Lepiej sobie odpuść. Jako ciekawostkę podam Ci, że w krajach gdzie osoby powołane do kontroli tego typu gier mają jakiekolwiek pojęcie o tym co robią, a nie są tylko przyuczone do plombowania maszyny takie automaty są ustawowo zakazane. Przykład - Austria.
Analizując różne systemy do różnych gier pod kątem możliwości wygranej stwierdziłem, że wyłącznie liczenie kart w blackjacka daje przewagę nad kasynem i przynosi wymierne efekty finansowe. Ale to ciężka i żmudna praca - z tym że bardzo dochodowa. Jężeli chcesz wiedzieć więcej o liczeniu kart w blackjacka w polskich kasynach i dodatkowo poznać historię gościa, który opracował schematy zachwań pod kątem gry w Polsce odwiedź http://www.blackjacksystem.pl

Pozdrawiam"Temat: Przyszłość Wyścigów Konnych
http://rzeczpospolita.pl/...nomia_a_29.html

Wkrótce zagramy w wideoloterie

W drugiej połowie roku Totalizator Sportowy ma ogłosić przetarg na operatora nowych gier pieniężnych. Według informacji "Rz" najbardziej zainteresowany współpracą z TS jest grecki Intralot, który ma już w Polsce spółkę Totolotek Toto-Mix.

Totalizator Sportowy (TS) pracuje już intensywnie nad wprowadzeniem wideoloterii na polski rynek.

Mają być one odpowiedzią spółki na rosnącą popularność automatów o niskich wygranych, tzw. jednorękich bandytów. Ich operatorzy uzyskali w ubiegłym roku 1,35 mld zł przychodów ze sprzedaży, czyli więcej niż przychody z Dużego Lotka.

O tym, że TS zamierza uruchomić wideoloterie, informowaliśmy jako pierwsi już w listopadzie ubiegłego roku. Teraz, gdy nowy projekt nabiera kształtów, zaczynają się nim interesować zagraniczne firmy, które mogłyby współpracować z Totalizatorem przy obsłudze systemu do wideoloterii.

Najbardziej zainteresowany współpracą z TS jest grecki Intralot, który w naszym kraju ma już spółkę Totolotek Toto-Mix przyjmującą zakłady bukmacherskie. Do niedawna nadzieje na uruchomienie wideoloterii w naszym kraju wiązał z Polskim Monopolem Loteryjnym, z którym współpracuje przy jego loteriach. Jednak propozycje zmian w ustawie o grach przewidują istnienie tylko jednej spółki realizującej monopol państwa w zakresie hazardu. Jest pewne, że chodzi o Totalizator, a nie PML, który wypracowuje zaledwie kilka milionów złotych przychodów rocznie.

- Bardzo zależy nam na współpracy przy organizowaniu wideoloterii. To w zasadzie nasza jedyna szansa rozwoju. Inne produkty są już zajęte, obsługiwane przez innych operatorów - mówi "Rz" Tomasz Chalimoniuk, prezes Totolotka Toto-Mix. Firma już przygotowuje się do złożenia oferty w przetargu. Wyliczyła, że musiałaby wydać na infrastrukturę techniczną ok. 300 mln zł.

- Jest to dość droga technologia - podkreśla Tomasz Chalimoniuk. Mimo to spodziewa się dużej konkurencji w przetargu. Najgroźniejszymi rywalami Intralotu mogą być dwaj inni zagraniczni giganci: Scientific Games i GTech. Ten ostatni ma kontrakt z Totalizatorem Sportowym na obsługę jego systemu przy grach losowych. Firma Scientific Games jeszcze dwa lata temu była zainteresowana przejęciem spółki Służewiec Tory Wyścigów Konnych, która organizowała gonitwy na warszawskim hipodromie. Nie uzyskała jednak zgody resortu finansów.

Według naszych informacji wideoloterie mogą ruszyć na przełomie roku. Jak się dowiedzieliśmy, TS nie wystąpił jeszcze do ministra finansów o zatwierdzenie regulaminu nowych gier.

- Uruchomienie wideoloterii zależy przede wszystkim od ostatecznego kształtu nowelizacji ustawy o grach i zakładach wzajemnych - wyjaśnia Jacek Kalida, prezes TS.

Z projektu zmian, do których dotarliśmy, wynika, że rozstrzygnięcia będą korzystne dla Totalizatora. Wideoloterie pozostaną objęte monopolem państwowym. Co więcej, wplanach jest obniżenie podatku od tych gier z 45 do 30 proc.

Joanna Cabaj

--------------------------------------------------------------------------------

Jak się gra w wideoloterie
Wideoloterie to gry sprzedawane przez terminale połączone siecią: konkretną grę wybiera się przyciskami umieszczonymi na ekranie. Terminale są rozstawiane w barach i pubach, podobnie jak automaty o niskich wygranych. Zaletą wideoloterii jest wysoka wypłacalność nagród. W krajach, gdzie takie loterie istnieją, do graczy trafia z powrotem ok. 85 - 93 proc. pieniędzy wydanych na te gry.

Totalizator Sportowy
Przychody - 2,4 MLD ZŁ
Zysk netto - 202 MLN ZŁ
Zatrudnienie - 774 OSOBY

dane za 2005 rokTemat: This is Vegas


Wymagania: Nieznane
This is Vegas to niekonwencjonalna gra akcji, która oferuje nieliniową rozgrywkę. Za tytuł odpowiedzialne jest studio Surreal Software, mające już na swoim koncie taki hit jak The Suffering. Wydaniem gry zajęła się ekipa z Midway Games.

W This is Vegas głównym antagonistą jest przedsiębiorca Preston Boyer. Chce on zrobić z Vegas miejsce bardziej przyjazne dla rodzin. Gracz wciela się w postać młodzieniaszka, który ląduje w mieście z kilkudziesięcioma dolarami w kieszeni. Nasz bohater nie pozwoli, by centrum hazardu i grzechu zmieniło się w atrakcję turystyczną dla dzieciaków. Właśnie dlatego głównym celem w This is Vegas jest rozkręcenie własnego, brudnego interesu i ostudzenie zapędów Boyera. Jednak zanim trafimy na najwyższe piętro drapaczy chmur zaczynamy na ulicy.

Ogromne żyjące miasto, to jeden z najbardziej atrakcyjnych punktów gry. Zostało ono zaprojektowane tak, żeby wiernie odzwierciedlać prawdziwe Las Vegas. Oczywiście tylko z zewnątrz. Wszystkie kasyna, ich nazwy oraz wnętrza są już fikcyjne. Obiekty rozrywki są oczywiście zaprojektowane z pomysłem, dlatego też pojawiają się na przykład kasyna o wyglądzie świątyni Majów. Nie zabrakło też szpitali, posterunków policji, centrów handlowych czy biur turystycznych – wszytko to możemy eksplorować do woli.

Gra oferuje dowolność wyboru, jednak żeby posuwać fabułę do przodu trzeba wykonywać pewne zadania, polegające zazwyczaj na wypełnianiu przysług dla innych ludzi. Rozgrywka przypomina to, co widzieliśmy w serii Grand Theft Auto. Żeby uaktywnić konkretne zadania podchodzimy do miejsca, nad którym unosi się trójwymiarowa ikonka. Wtedy dowiadujemy się o szczegółach misji oraz dla kogo będziemy ją wykonywać. Podczas zleceń odwiedzamy popularne kluby i poznajemy wysoko postawione oraz wpływowe osoby. Ponadto gramy w kasynach (między innymi w pokera, oczko czy jednorękiego bandytę), gdyż jest to najłatwiejszą i najszybszą formą zarobku (można oszukiwać, ale też bez przesady). Jeśli zechcemy wyjść na świeże powietrze możemy m.in. uczestniczyć w nielegalnych wyścigach (wraz z rozwojem fabuły dostajemy własny garaż dla samochodów), bądź też walczyć w bójkach ulicznych na pieniądze. Czasem pięści i kopniaki nie wystarczą, toteż musimy posłużyć się różnymi rodzajami broni palnej. Wszytko to po to, aby zaskarbić sobie reputację przestępczego światka.

W mieście istnieją cztery frakcje. Wykonywanie zadań dla jednej sprawi, że zyskamy dostęp do niektórych miejsc, lecz jednocześnie stracimy do innych. Każda ze stron odzwierciedla jeden z kolorów w talii kart. I tak, mamy The Hearts, The Diamonds, The Clubs oraz The Spades. The Hearts reprezentują miasto, które widać w telewizji i gazetach - kasyna, hazard i rozrywka. Przedstawicielami tego stronnictwa są artyści, czyli postacie zbliżone wyglądem do Franka Sinatry oraz Elvisa. The Diamonds to najbogatsze, grube ryby w okolicy. Zamieszkują tylko ostatnie piętra wieżowców, jeżdżą najdroższymi samochodami i zawsze pod ubraniem chowają pistolet. The Clubs to klubowicze, spędzający cały czas na nocnych imprezach. Skąpe stroje, kolorowe koszule, słuchawki na uszach i złote łańcuchy na szyi to ich wyróżniki. Natomiast The Spades przedstawiają ciemną stronę miasta. W ich skład wchodzą brudni, zarośnięci przestępcy i cały niechciany element społeczeństwa, zamieszkujący ulicę.

Grafika spełnia wymagania związane z konsolami nowej generacji i nowoczesnymi pecetami. Otoczenie, obserwowane głównie nocą, jest odwzorowane bardzo wiernie a zarazem widowiskowo, co uzyskano dzięki dopracowanej grze świateł i cieni. W kasynie widzimy, jak krupierzy rzucają cienie na stoły do gry, a w klubach zawsze natykamy się na efektowne, agresywne oświetlenie. Do tego dochodzą takie smaczki jak marszczenia materiału na podciągniętych rękawach koszuli.

żródło: gry-online.pl

Oficjalna StronaTemat: Omijaj automaty do gry szerokim łukiem
Wszechobecne automaty do gry, kto choć raz nie spróbował, kto choć raz nie skreślił kuponu lotto. Tylko na to czekają, żeby zacząć potem już nas mają. Przefrywamy coraz więcej i coraz bardziej chcemy a z czasem musimy się odegrać. Na domiar złego zaczynamy szukać reguł, którymi takie automaty się rządzą, próbujemy znaleźć cudowny system. Tracimy czas i pieniądze. Automaty to nie jest gra losowa, opis ich systemu działania (ku przestrodze) zamieszczam poniżej (jest to post zamieszczony jako odpowiedź na pytanie czy istnieje system na automaty do gry)
”Miły człowieku. Z branżą kasynową jestem związany od 15 lat, również z automatami. Zawsze chciałem znaleźć cudowny sposób na wygrywanie pieniędzy. Automaty, o których mówisz nie ważne czy stara czy nowa wersja mają tą samą charakterystykę:
Po pierwsze dane przedziały stawek mają oddzielne wewnętrzne liczniki. Czyli zmiana stawkowania z 5pkt na 30pkt to zmiana licznika i obserwacja układów na jednej stawce ma się nijak do układów na innej stawce.
Po drugie nie są to automaty działające wyłącznie na epromie, czyli na generatorze zdarzeń losowych. W uproszczeniu wygląda to tak, że w jego programie znajduje się zbiór z układami wygrywającymi (a w nim podzbiory podzielone ze względu na wysokość wygranej) i z układami przegrywającymi. Z którego w danej chwili ma się pojawić układ kart decyduje bilans wpłat do wypłat. Automaty te są nastawione na określone zyski i z olbrzymiej gamy "jednorękich bandytów" należą do grupy najbardziej bezczelnych. Nie wypłacą więcej niż połkną (oczywiście w zadanym okresie). Jak danego dnia wygrasz jakąś kwotę to znaczy, że ktoś ją tam wcześniej zostawił (być może tydzień wcześniej). To nie jest perpetum mobile.
Mówiąc jaśniej, jeżeli z bilansu wynika, że automat może Ci wypłacić 300pkt to jest "odpalany" zbiór z układami w zakresie takiej wypłaty a konkretny układ wybierany jest już losowo. Jeżeli chodzi o tak zwane losowania to zachowuje się on jeszcze bezczelniej, czyli nie ma już nic wspólnego z losem. Jeżeli może Ci wypłacić 300pkt a dostałeś układ za 100 punktów to raz "przelosujesz" zrobi Ci się 200 i ile byś nie myślał to drugi raz Ci się nie uda. Wciśniesz czerwone - będzie czarne, wciśniesz czarne - będzie czerwone. To jest tak, że on (automat) nie wie jaka karta (czerwona czy czarna będzie) wie czy możesz podwoić wygraną czy nie. Jeszcze zanim odsłoni Ci kartę, to wie jaką Ty nacisnąłeś. Tylko Ci się wydaje, że on tą kartę pokazuje od razu. Fakt pokazuje bardzo szybko (dokładnie w 1/50 sekundy). Chyba teraz rozumiesz, że nie ma sytemu na tego typu automaty bo być nie może. Lepiej sobie odpuść. Jako ciekawostkę podam Ci, że w krajach gdzie osoby powołane do kontroli tego typu gier mają jakiekolwiek pojęcie o tym co robią, a nie są tylko przyuczone do plombowania maszyny takie automaty są ustawowo zakazane. Przykład - Austria.
Analizując różne systemy do różnych gier pod kątem możliwości wygranej stwierdziłem, że wyłącznie liczenie kart w blackjacka daje przewagę nad kasynem i przynosi wymierne efekty finansowe. Ale to ciężka i żmudna praca - z tym że bardzo dochodowa. Jeżeli chcesz wiedzieć więcej o liczeniu kart w blackjacka w polskich kasynach i dodatkowo poznać historię gościa, który opracował schematy zachowań pod kątem gry w Polsce odwiedź www.***(no spam)***.pl

Pozdrawiam"Temat: Automaty do gry- wszechobecne
Automaty do gry są już praktycznie wszędzie. Śmiem twierdzić, że nie do końca legalnie. Zezwolenia na nie zawierają stwierdzenie (automaty losowe o niskich wygranych). Poniżej zamieszczę opis zasady ich dzialania, z którego wynika, że nie są to automaty losowe, więc chyba są instalowane bez zezwoleń. Opis to odpowiedź eksperta na pytanie czy istnieje system na wygraną:
”Miły człowieku. Z branżą kasynową jestem związany od 15 lat, również z automatami. Zawsze chciałem znaleźć cudowny sposób na wygrywanie pieniędzy. Automaty, o których mówisz nie ważne czy stara czy nowa wersja mają tą samą charakterystykę:
Po pierwsze dane przedziały stawek mają oddzielne wewnętrzne liczniki. Czyli zmiana stawkowania z 5pkt na 30pkt to zmiana licznika i obserwacja układów na jednej stawce ma się nijak do układów na innej stawce.
Po drugie nie są to automaty działające wyłącznie na epromie, czyli na generatorze zdarzeń losowych. W uproszczeniu wygląda to tak, że w jego programie znajduje się zbiór z układami wygrywającymi (a w nim podzbiory podzielone ze względu na wysokość wygranej) i z układami przegrywającymi. Z którego w danej chwili ma się pojawić układ kart decyduje bilans wpłat do wypłat. Automaty te są nastawione na określone zyski i z olbrzymiej gamy "jednorękich bandytów" należą do grupy najbardziej bezczelnych. Nie wypłacą więcej niż połkną (oczywiście w zadanym okresie). Jak danego dnia wygrasz jakąś kwotę to znaczy, że ktoś ją tam wcześniej zostawił (być może tydzień wcześniej). To nie jest perpetum mobile.
Mówiąc jaśniej, jeżeli z bilansu wynika, że automat może Ci wypłacić 300pkt to jest "odpalany" zbiór z układami w zakresie takiej wypłaty a konkretny układ wybierany jest już losowo. Jeżeli chodzi o tak zwane losowania to zachowuje się on jeszcze bezczelniej, czyli nie ma już nic wspólnego z losem. Jeżeli może Ci wypłacić 300pkt a dostałeś układ za 100 punktów to raz "przelosujesz" zrobi Ci się 200 i ile byś nie myślał to drugi raz Ci się nie uda. Wciśniesz czerwone - będzie czarne, wciśniesz czarne - będzie czerwone. To jest tak, że on (automat) nie wie jaka karta (czerwona czy czarna będzie) wie czy możesz podwoić wygraną czy nie. Jeszcze zanim odsłoni Ci kartę, to wie jaką Ty nacisnąłeś. Tylko Ci się wydaje, że on tą kartę pokazuje od razu. Fakt pokazuje bardzo szybko (dokładnie w 1/50 sekundy). Chyba teraz rozumiesz, że nie ma sytemu na tego typu automaty bo być nie może. Lepiej sobie odpuść. Jako ciekawostkę podam Ci, że w krajach gdzie osoby powołane do kontroli tego typu gier mają jakiekolwiek pojęcie o tym co robią, a nie są tylko przyuczone do plombowania maszyny takie automaty są ustawowo zakazane. Przykład - Austria.
Analizując różne systemy do różnych gier pod kątem możliwości wygranej stwierdziłem, że wyłącznie liczenie kart w blackjacka daje przewagę nad kasynem i przynosi wymierne efekty finansowe. Ale to ciężka i żmudna praca - z tym że bardzo dochodowa. Jeżeli chcesz wiedzieć więcej o liczeniu kart w blackjacka w polskich kasynach i dodatkowo poznać historię gościa, który opracował schematy zachowań pod kątem gry w Polsce odwiedź http://www.blackjacksystem.pl

Pozdrawiam"

 
 
Podobne strony
 
 
   
Copyright 2006 Sitename.com. Designed by Web Page Templates